NazivDatumBroj
prenos sredstava 16.04.202119-04-20212208
Prenos sredstava i izvrsena placanje 15.04.202116-04-20212207
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja 14.04.202116-04-20212206
Prenos i placanje 13.04.202114-04-20212205
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja 12.04.202113-04-20212204
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja na dan 12.04.202113-04-20212203
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja 23.03.202124-03-20211213
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja 22.03.202124-03-20211212
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja 19.03.202122-03-20211211
Pregled prenetih i placenih sredstava na dan 18.03.2021.19-03-20211210
Pregled prenetih i isplacenih sredstava 17.03.202119-03-20211209
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja 16.03.202117-03-20211208
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja na dan 15.03.202117-03-20211207
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja po namenama na dan 12.03.2021.15-03-20211206
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja po namenama na dan 11.03.2021.12-03-20211205
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja po namenama na dan 10.03.2021.11-03-20211204
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja po namenama na dan 09.03.2021.10-03-20211203
Pregled prenetih sredstava i izvrsena placanja po namenama na dan 08.03.2021.09-03-20211202
12345678910...
Finansijski izveŇ°taji